АВТОБУСНА ЛІНІЯ ГРЕЦІЯ – УКРАЇНА

З 1985 року ми є провідною компанією, яка визначає напрямки розвитку автобусних маршрутів за кордон. Ми перші впроваджуємо все нове, розвиваємося з довірою, серйозністю і цілеспрямованістю в майбутнє.

В основному, ми обслуговуємо Західну Україну з перспективами розширення наших маршрутів.

Автобуси які обслуговують наші маршрути, є нашою власністю, надійні у використанні, забезпечують високий рівень безпеки пасажирів та спеціально обладнані для багатогодинних подорожей.

Регулярні маршрути в Украну відправляються щонеділі (місце відправлення: наш центральний офіс, що знаходиться за адресою: вул. Вікторос Уго 48-50, площа Караїскакі) з маршрутом слідування через такі міста:

Лінія 1: Чернівці – Заставна – Заліщики – Тернопіль – Львів

Лінія 2: Чернівці – Снятин – Коломия – Івано-Франківськ

Останні кілька років ми стали перевозити пасажирів і в Болгарію, в такі міста як: Русе, Плевен, Софія.

Влітку і в періоди високої завантаженості, виконується додатковий маршрут: щосереди з Греції і щосуботи з України. Для більш точної інформації з приводу додаткових маршрутів, попередньо звертайтесь до наших співробітників, і ми детально повідомимо вам всю інформацію.

На вимогу і з узгодженням точного часу і місця з нашими офісами, можлива посадка пасажирів на проміжних пунктах маршрутів.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Чудове обслуговування. Швидка доставка посилок в надійному пакуванні. Дуже приємно, що  час від часу діють приємні знижки і неймовірні пропозиції для україномовних та російськомовних студентів

Ігор

студент, 22 роки

Відмінне обслуговування, швидка і зручна подорож в Україну. Автобуси обладнані усім необхідним і є вільний доступ до Wi-Fi! Без вагань рекомендую Esperia Travel!

Ірина

студентка, 29 років

Зручна подорож, чудові водії, комфортний та сучасний автобус. Вже близько 20 років незмінно лише Esperia Travel!

Пані Марія

63 років

Надійна фірма  із якісним обслуговуванням,
Ввічливий і усміхнений персонал, надання послуг на високому рівні!
Коли мова йде про подорожі , завжди обираю Esperia Travel

Марія

24 роки

Готові до подорожі?

Забронюйте наступний доступний рейс
Забронювати