ЕКСПРЕС ДОСТАВКИ ПОШТОЮ

Перевезення посилок Греція-Україна, Росія, Білорусія

ESPERIA TRAVEL має організовану службу з доставки посилок з Греції в Україну, Росію та Білорусію і в зворотному напрямку. Відправлення посилки з нашою допомогою – це найшвидший, надійний і економний спосіб передачі вашої посилки.

Проводиться доставка посилок додому. Ми беремо на себе і доставку громіздких предметів, таких як меблів, телевізорів, побутової електротехніки і т.п. при узгодженні з нашими співробітниками про місце передачі (наші офіси і навіть ваш будинок).

Вартість відправки посилок визначається відповідно до ваги, розміру і упаковки кожної посилки.

Вибирайте послугу відправки посилок за допомогою ESPERIA TRAVEL і вигравайте:

ШВИДКІСТЬ: Посилка прибуде за призначенням протягом 3-10 днів в Україну, 10-20 днів в Білорусію і 20-40 днів в Росію. Швидкість доставки залежить від міста доставки.

НАДІЙНІСТЬ: Посилки завантажуються, відправляються і приймаються під контролем досвідченого і, що найбільш важливо, надійного персоналу. Електронна система з використанням штрих-кодів гарантує уникнення помилок.

ЕКОНОМІЯ: Тільки ESPERIA TRAVEL може гарантувати вам відправлення за низькими цінами.

СПОСІБ ПАКУВАННЯ: Всі посилки повинні бути упаковані в твердий картон. Можлива упаковка в відомих всім великих поліетиленових сумках, але даний варіант не практичний.

МИТНІ ПРОЦЕДУРИ: Згідно з законодавством, кожна посилка буде супроводжуватися спеціальним бланком (митна декларація), в якій буде вказано вміст посилки (заповнити декларацію дуже легко і наш спеціальний персонал перебуватиме поруч з вами з надання будь-якої допомоги). Зв’яжіться з нами і проконсультуйтеся які предмети заборонено перевозити.

Заборонено для перевезення:

  1. Легкозаймисті речовини
  2. Наркотичні засоби
  3. Алкоголь
  4. Тютюнові вироби ( сигари і т.д.)
  5. Хутряні вироби, шуби
  6. Зброя
  7. Товари для торгівлі (відноситься все що є кількістю більше 5 одиниць однакового виробу )

Документи які можуть Вам знадобитись для відправлення посилок:

Готові до подорожі?

Забронюйте наступний доступний рейс
Забронювати