Запрошуємо разом із нами зустріти прихід весни відвідавши Патрський карнавал, що по праву є найпопулярнішим карнавальним святом Греції. Його святкують в місті Патри вже понад 180 років. А Гранд-парад, який проходить за день до Чистого понеділка (Καθαρά Δευτέρα) – найбільша вечірка року! Нескінченна процесія людей у масках і костюмах наповнює вулиці. Всі танцуюють під шалені латиноамериканські ритми. Вулицями рухаються безліч пересувних сцен, на яких зі сміхом показують теперішні суспільні події.
Це дійство по праву можна вважати одним із кращих карнавалів у Європі. Більш того, він ідеально підходить для всієї родини, оскільки включає в себе різні заходи для дорослих і дітей. Якщо ви готові повеселитися, потанцювати й зануритися в казкову атмосферу, тоді карнавал в Парах є обов’язковим для відвідування!
А для підняття настрою перед самою урочистою ходою ми відвідаємо один із найдавніших винних заводів Греції – Ахаіа Клаус, що знаходиться в передмісті Патр. Це місце славиться його Королівським винним погребом, який є одним із найстаріших в Греції та який, за час його існування, відвідували королі та королеви, принци та принцеси, голови країн та безліч визначних діячів. А дегустація фірмових вин Мавродафні та Деместіха буде приємним доповненням нашої чудової поїздки.
Вартість поїздки – 20 євро (додатково оплачується екскурсія із дегустацією – 3 євро з людини)
Виїзд: 01 березня о 08:00 від нашого офісу (вул.Вікторас Гюго 48-50, метро Метаксургіо)
Забронювати місця чи отримати більше інформації Ви можете за телефонами  210-52-42-736, 6948237807
*мінімальна чисельність групи – 30 осіб