Відправлення із Афін о 8 годині ранку із зупинкою на каву. Першою зупинкою буде монастир Мега Спілео, що знаходиться в 10 км від міста Калаврита і є найстарішим монастирем Греції (побудований в 362 році). За переказами, він був заснований двома братами-ченцями з Салонік – Симеоном і Феодором, після того, як вони знайшли чудотворну ікону Богородиці “Праворучиця”, написану євангелістом Лукою. Чудотворна ікона Божої Матері і донині зберігається в монастирі і вважається найважливішою його реліквією. Цікаво, що безліч пожеж, яких зазнав монастир за свою історію, не змогли знищити цю святиню.

Мега Спілео є історичною святинею Греції. Тисячі прочан щорічно приїжджають сюди, щоб доторкнутися до чудотворної ікони Божої Матері і поклониться часткам святих мощей, уцілілих під час пожежі.

Наступною зупинкою буде знаменита “Печера озер” – рідкісне творіння природи, що знаходиться недалеко від села Кастро, в 16,5 кілометра від Калаврити.  Крім лабіринтів, таємничих тунелів і красивих сталактитових утворень, “Печера озер” має щось абсолютно унікальне, чого не має жодна з відомих печер. Це ступінчасті трирівневі озера, які роблять її єдиною в своєму роді в усьому світі. Довжина дослідженої частини печери становить 500 метрів, а загальна довжина 1980 м. Відвідувач потрапляє в печеру через штучний тунель, який веде прямо на другий поверх. Шлях, прокладений по містках через озера, викликає захват і захоплення.

Після поклоніння та екскурсії ми перемістимося до прекрасного поселення Планітеро, що славиться своїм форелевим господарсвом. Місцеві жителі стверджують, що найсмачнішу форель готують саме тут. Також  Планітеро – це чудові природні ландшафти, захоплюючі панорамні види, фантастичні пейзажі і, звичайно ж, чисте цілюще повітря, основним джерелом якого є неймовірної краси густий платановий ліс, що вкриває гірські схили трохи нижче самого поселення. Відомі ці місця також великою кількістю природних джерел і водоспадів.

Ціна поїздки: 18 євро. Додатково оплачуються вхідні квитки до “Печери озер”.

Виїзд: 07 квітня о 08:00 від нашого офісу (вул.Вікторас Гюго 48-50, метро Метаксургіо)

Забронювати місця чи отримати більше інформації Ви можете за телефонами  210-52-42-736, 6948237807

*мінімальна чисельність групи – 30 осіб