Нафпліо або Анаплі, столиця Арголіди, є одним з найвідоміших і найгарніших міст Греції. Крім адміністративного, це також важливий туристичний центр, з постійним рухом протягом усього року.

Згідно з легендою, місто було назване на честь свого засновника – сина бога Посейдона і Амемони. Протягом давніх часів Нафпліо було лише «додатком» до  Аргоса і постійно перебувало в його тіні,  служивши його портом з 7 століття до нашої ери.

Місто  Нафпліо, Napoli di Romania венеціанців, формується в основному з моменту першого венеціанського правління наприкінці 15-го століття, утворений штучним мулом в море нижнє місто, який збігається з поточним центром Наупліо. До того часу житло було по суті обмежене скелею Акронафплія. Визначними пам΄ятками першого венеціанського панування  є Замок Торон і Бурдзі.

Варто побачити в Нафпліо:

Паламіді: 999 сходинок «вгору» над містом

999 або 857 – сходин, що ведуть до вершини Паламіді? Перевірте  це і Ви, піднімаючись на крутий пагорб, який відкриє перед вами унікальну панораму на Нафпліо та безкрайність моря. Фортеця була побудована в рекордний час між 1711-1714 і дійсно вражає.

Бурдзі: “Морська фортеця” Нафпліо

Здалеку нагадує елегантну кам’яну скульптуру. А коли ви наближаєтеся на човнику до Бурдзі, і лише кілька метрів, які відокремлюють острівець Святих Феодорів від  узбережжя то враження міняється. Замок, збудований в 1473 році і має довільну шестикутну форму, є однією з головних визначних пам’яток Нафпліо і має лише мирні спогади. Це був будинок  в якому знаходився парламент ( правління) Паламіді , місце проживання двох урядів  1824 та 1827 років а також розкішний готель. Сьогодні в ньому проводяться культурні заходи.