ПРО НАС

EsperiaTravel успішно працює на ринку туристичних послуг з 1985 року. Ми є супутником у Ваших подорожах, відпустках і задовільняємо всі Ваші потреби, щодо перевезень і розваг. Маючи багаторічний досвід і знаходячись завжди в тренді розвитку, ми забезпечуємо Ваш безпечний переїзд і незабутні моменти в преркасних частинах Греції.

В EsperiaTravel на першому місці знаходиться безпека і комфорт пасажира. Сучасні та комфортабельні автобуси, спеціально облаштовані для довготривалих поїздок, мають: кондиціонери, холодильники, відкидні сидіння, особисті столики на кожному місці, розетки на 220V, медіа розваги CD, DVD, а також WiFi. Все це для підтримки гарного настрою під час подорожі. Великі скляні покриття для панорамного виду. Багато років ми вірні Вашим запитам, виконуємо закордоні маршрути Греція-Україна-Греція, перевозячи більше ніж 5 тисяч пасажирів в рік. Існує дві автобусні лінії, з пунктами наших офісів.

В нас існує організована доставка посилок в Україну, Росію, Білорусь, Казахстан а також з України в Грецію з гарантією, низькими цінами та можливістю доставки посилки додому.

EsperiaTravel разом з Вами під час відпусток. Ми  організовуємо подорожі і обіцяємо показати Вам неймовірну красу, історичні місцевості, церковні храми, яскраве нічне життя, найсмачнішу грецьку кухню і широковідому гостинність Греції.

Ми завжди готові відповісти вам на будь-якій мові ( грецькій, російській, українській) і дати Вам інформацію про всі послуги які ми надаємо.