Печера Капсья
Ця печера входить в першу десятку найбільш значущих печер Греції. Площа дослідженої підземної території складає 6500 кв.м. У печері можна побачити рідкісні забарвлення гірських порід. На підлозі печери під шаром м’яких порід було виявлено велику кількість людських останків, що датуються 4-5 ст н.е. Зовні печери знаходиться ще один природний феномен, гідний уваги – “катавотрес” – провали в скельних породах, через які під землю йде вода з гірської річки.

 

Церква Святої Фотині в Мантінеї
Розташована вона прямо навпроти археологічних розкопок Мантінеї. Здається, ніби вони розмовляють з цим храмом. Церква поєднує в собі стародавні архітектурні та візантійські елементи, як ніби вона прагне стати мостом між культурами. Церква була відкрита в 1972 році і вже є пам’яткою Аркадії. Загальний естетичний вигляд церкви, а також його духовні впливу становлять великий інтерес. В околицях знаходиться меморіал на честь загиблих у війнах, а також, так званий, колодязь Якова, елегантний фонтан з колонами, вражаючий своєю архітектурою.

 

Храм Животворящого Джерела
Давним-давно в гроті печери гори Хаон була знайдена чудотворна ікона Борогородиці, і в 1634 році на цьому місці був створений храм Животворящого Джерела.
Поруч з храмом на початку 20 століття перебував склад боєприпасів, і в травні 1918 року тут стався потужний вибух, що забрав життя 45 осіб. Вибухова хвиля була настільки сильною, що нею винесло вікна в містах Аргосі і навіть в Нафпліо. Від вибуху весь храм був зруйнований, але чудотворна ікона вціліла. Після руйнування в 1918 році храм відновлювали силами арговітян. Всі ікони, що знаходяться тут, були подаровані храму місцевими жителями.

Ціна поїздки: 18 євро. Додатково оплачуються вхідні квитки до печери.
Виїзд: 3 березня о 08:00 від нашого офісу (вул.Вікторас Гюго 48-50, метро Метаксургіо)
Забронювати місця чи отримати більше інформації Ви можете за телефонами 210-52-42-736, 6948237807
*мінімальна чисельність групи – 30 осіб