Містрас.

Hа величних землях Пелопоннесу, недалеко від войовничої Спарти, знайшло свій спокій місто-привид Містрас. Зведене на горі Тайгета, ця грецьке місто колись втілювало собою силу і могутність Візантійської імперії. Подорожуючі, що прибували в Містрас, порівнювали його хіба із великою Флоренцією. Сюди стікалися аристократи з усіх земель. У ХIV – ХV ст. Містрас був головним культурним та інтелектуальним центром Візантійської імперії. Тут працювали кращі візантійські вчені і богослови. Містрас був свідком останнього розквіту візантійського зодчества. У місті були побудовані блискучі палаци. Чудові церкви з фресками. Саме вони складають славу міста.

Містрас непогано зберігся і представляє собою хаос кучерявих вуличок і провулків, що ведуть через монументальні ворота до середньовічних будівель і палаців, над якими височать куполи церков. По суті це великий музей середньовічної архітектури, живопису і скульптури під відкритим небом

 Спарта

Сучасна Спарта розпочала свою  історію 1834 року і розташована неподалік від руїн давньої Спарти. До початку 19 століття, Спарта існувала лише як невеличке селище в тіні потужнішого Містраса. Це було би типове грецьке місто з розвиненим сільським господарством і процвітаючою текстильною промисловістю, якби не руїни легендарної Стародавньої Спарти, які знаходяться поблизу. Археологічну зону можна обійти за пару годин – від колись могутньої поліса мало що залишилося, але і до цієї спадщини відноситься дбайливо.

 Музей оливи і оливкової олії розташований в Спарті і розкриває історію виробництва оливкової олії та вирощування оливи з античних часів до нашого часу. Він унікальний у своєму роді. Тут можна подивитися на знаряддя праці для віджиму олії, старовинні амфори і глечики, познайомитися з особливостями вирощування, використання і зберігання олії, а також дізнатися інші секрети поводження з даним продуктом.

 Ціна: 18 євро

Виїзд: 3 лютого о 08:00 від нашого офісу (вул.Вікторас Гюго 48-50, метро Метаксургіо)

Забронювати місця чи отримати більше інформації Ви можете за телефонами  210-52-42-736, 6948237807

*мінімальна чисельність групи – 30 осіб