Коринф

Місто Коринф знаходиться поблизу вузького перешийку, що розділяє Егейське та Іонічне моря. Воно було портом двох морів і через нього йшла вся торгівля між заходом і сходом Греції. Це було вельми успішне місто вже починаючи з VIII століття до н.е. Воно мало свій торговий і військовий флот. Але в суперництві з Афінами Коринф програв і поступово занепав. У 44 році до н.е. Юлій Цезар заново заснував Коринф як римську колонію. Тут проповідував апостол Павло.

Археологічні розкопки міста дозволяють оцінити гігантські розміри Коринфа. Більшість будівель міста належить до римського періоду, але збереглися останки і більш древніх будівель.

В 4 км від міста, на скелі розташовується Акрокоринф. Це фортеця, зведена на руїнах акрополя, яку неодноразово перебудовували візантійці, турки і хрестоносці. Тут збереглися фортечні стіни з значними вежами, а також мінарети, мусульманські гробниці, каплиці, руїни храму Афродіти – різноманітні свідоцтва насиченої історії фортеці. Звідси відкривається чудова панорама околиць.

Коринфський канал – рукотворне диво світу, розділяє материкову Грецію та Пелопоннес та з’єднує Коринфський затоку з Саронічною. Спроби побудувати канал в цьому місці і скоротити шлях робилися з давніх пір. Першим це вирішив зробити тиран Періандр в VII столітті до н.е.

За часів римлян Калігула і Юлій Цезар всерйоз розглядали плани будівництва каналу. А Нерон перейшов від слів до справи і залучив до будівництва тисячі рабів. Але через смерть імператора будівництво було закинуто. Спроби пізніше будуть робити і візантійці і венеціанці.

У XIX столітті розробка проекту була доручена французам з ініціативи Іоанніса Каподістрія, але роботи відклали через економічні причини. Остання спроба виявилася вдалою – будівництво почали в 1882 році, а в 1893 році ввели канал в експлуатацію. Те, про що греки мріяли більше 2000 років, втілили в життя за 10 років силами 2500 робітників.

Через століття після закінчення будівництва канал втратив економічне значення В даний час канал використовується в якості туристичного атракціону: круїзні лайнери проходять по ньому на буксирі, а невеликі катери з туристами на борту курсують по водному шляху кілька разів в день.

Лутраки

Лутраки – це місто, що розташоване на північному березі Коринфійскої затоки. Місто, по істині, вважається колискою грецької термального лікування і є найдавнішим містом-курортом Греції. З 1914 року Лутраки стало місцем організованого бальнеологічного лікування. Однак, сучасна історія термального туризму міста почалася ще в 19 столітті. У 2009-2010 рр будівлю реконструювали і гармонійно зв’язали зі знову побудованим, сучасним корпусом.

Ціна поїздки: 15 євро. Додатково оплачуються вхідні квитки на територію археологічного комплексу та відвідування СПА центру Лутракі (за бажанням)

Виїзд: 17 лютого о 08:00 від нашого офісу (вул.Вікторас Гюго 48-50, метро Метаксургіо)

Забронювати місця чи отримати більше інформації Ви можете за телефонами  210-52-42-736, 6948237807

*мінімальна чисельність групи – 30 осіб