Ви знаєте Україну

КИЇВ

Українська столиця – це те, що вам потрібно для довгих вихідних за рамками звичного. Засмагання на березі Дніпра, прогулянки до світанку по просторих проспектах.

Зелені пагорби що простягають на узбережжях Дніпра вражають з першого погляду. В оточенні каштанових дерев привертають особливу увагу два об΄єкти: з одного боку – гігантська сталева статуя Батьківщини ( що залишився ще з радянських часів), а з іншого – золоті куполи монастиря Свята Київо-Печерська Лавра. Саме Лавра є відомою спадщиною (музей церкви Святої Софії з 11-го століття, бароко Андріївська), що в значній мірі є вівдправним пунктом кожного туриста , що відвідую Київ .

Ви, безумовно, зупинитеся біля Золотих Воріт (офіційний вхід в місто з 11-го століття), не оминіть увагою і вражаючу станцію Золоті Ворота ну і безумовно  ж  зупините свою увагу і на  мозаїці Святої Софії.

Львів

Львів знаходиться на заході України. У грецьких джерелах, місто відоме під назвою Леополіс або ж Леонтополіс(з латинської). Львів вважається одним з головних історико-культурних центрів України. В кінці 18-го століття, названий Lemperg і увійшов  до складу Австро-Угорщини. Після Першої світової війни поляки відновили стару назву, і відновили місто. Історичний центр міста внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Львів мав багато середньовічних будівель, з яких багатство було зруйновано під час Першої і Другої світової війни, багато архітектурних пам΄яток і в  готичному стилі, однак були  знищені у пожежах  1527 і 1556 років. Серед пам’яток, які збереглися до сьогодні, можна знайти зразки  епохи ренесансу  та архітектурні споруди від 18-го і 19-го століть.

Варто відвідати:

  • Високий замок
  • Старе місто (історичний центр)
  • Площа Ринок
  • Вірменський собор
  • Львівська Катедра
  • Палац Корнякта ( Італійський дворик)
  • Церква Святого Юрія
  • Каплиця Боїмів

Тернопіль

Тернопіль є одним з найбільших міст Західної України, місто розташоване  в центрі і має статус великого торгового центру. Це тихе, неймовірно зелене місто з унікальною атмосферою, яскравою історією і багатством цікавих природних, історичних і архітектурних пам’яток.

Важливим пам’ятником міста є старий замок, історія якого розпочалася майже 500 років тому. Це найдавніша збережена споруда в Тернополі. Сьогодні кам’яна стіна з винятково декорованими воротами оточує замок.

Серед архітектурних шедеврів, які вносять свій внесок в унікальний зовнішній вигляд Тернополя, Домініканська церква заслуговує на особливу увагу.Побудована церква у 18 столітті в стилі пізнього бароко.

Терноіль – це дуже спокійне та привітне місто. Ось чому так багато туристів приїжджають сюди не тільки помилуватися пам’ятками, а й  щоб відчути на собі надзвичайно теплу і затишну атмосферу.

Івано- Франківськ

Івано-Франківськ  – історичне місто, розташоване в західній частині України з населенням 230.000 жителів, місто було побудоване в 17 столітті. Відвідувачі міста можнуть знайти елементи різних культур що поєднані між собою в Івано-Франківську. Івано-Франківськ є історичним містом з давніми традиціями, винятковим художнім життям і динамічною економікою. Розташований на південному заході України в межах 150-300 км від кордонів Польщі, Румунії, Угорщини та Словаччини. Місто пов’язане з мережею доріг і залізниць з країнами Європи та колишнього СРСР. Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ» здійснює регулярні рейси Франківськ є важливим центром машинобудування, деревообробної, хімічної промисловості та легкої промисловості. Місцеві підприємства беруть участь у господарській діяльності більш ніж  80 – ти  країн світу. Назва міста досить довга, тому у повсякденному житті  його називають просто Франківськом. День міста Івано-Франківська святкується на початку травня.

Чернівці

Чернівці – це місто на заході України, яке розташоване недалеко від річки Прут. Чернівці є адміністративним центром української історичної області Буковини.

Чернівці зараз вважаються одним з основних культурних центрів Західної України. Це також одна з найважливіших частин України з освітньої та архітектурної точки зору. Історично-космополітична громада Чернівців колись називали “Маленькою Віднем” і “Єрусалимом на Пруті”.

У місті є важливий регіональний центр для залізничного та автомобільного транспорту, а також міжнародний аеропорт.

Έτοιμος να ταξιδέψεις;

Κλείσε την επόμενη διαθέσιμη διαδρομή.
Κάντε κράτηση